Rüyada birileriyle barışmak

Ayşegül Ş.(37) - İzmir sordu : "Bir kaç gün önce rüya gördüm. rüyada birileriyle barışmak yorumlar mısınız? "

Rüyada birileriyle barışmak, aydınlık günlere, güzel şansa, elinden her iş gelen bir insana, isteklerin gerçekleşeceğine, gelirin bereketli olmasına, ticari getirisi yüksek yatırımlar gerçekleştireceğine, hayali kurulan bir mutluluğa, sevince erişileceğine, güvenli olmaya, bonkör aile ferdine, hayırlı dosta işarettir. Kimi zaman da rahatının bozulacağına, karışık bir durumla karşılaşılacağına, rahatı kaybetmeye, kıymet düşmesine, sevimsiz hale gelmeye delalettir. Bazı durumlarda da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler: Bu rüya hatalarının ardından hak ettiği mülke, kaybettikten sonra hak ettiği toplu mala, uğraşlarının sonunda elde ettiği sevince, zahmetlerinin meyvesini alarak kavuştuğu beceriye delalet eder.

"Rüyada birileriyle barışmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın taşıdığı mesajlar ile ilgili bilinmeyenler

rüyada birileriyle barışmak
  • Belirli herhangi bir olay görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Bir çok hayvan kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüyayı yorumlayan, kati suretle yorumdan kişinin ne derecede etkileneceğini irdelemeli, ruhsal sorunlara sebep olabilecek değerlendirmelerden mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Rüya Tabirleri uykuda kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Uykuda en çok hissedilen olgulardan biri tasadır. Olumsuz hisler olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif hisler yaşarlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada birileriyle barışmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.