Rüyada birileriyle karşılaşmak

Tolga A.(44) - Balıkesir sordu : "Kesinlikle internetteki en güzel rüya yorumları sitesi burada. rüyada birileriyle karşılaşmak açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada birileriyle karşılaşmak, rızkın verimli olacağına, aşk hayatında feraha, zorluk çekmeden elde edilen mala, aydınlık zamanlara, bonkör yabancıya, fakirlikten iyi duruma geçmeye, yakında duyulacak sevindirici gelişmelere, huzurlu bir hayat sürdüreceğine, duygusal hayatın iyi gittiğine, iyi gelire, işyerinde terfiye delalettir. Bir diğer yoruma göre de üzüntü verecek durumla karşılaşılacağına, sorumluluktan ötürü mağdur olmaya, ticaret alanında kayba, rahatı kaybetmeye, iş kaynaklı sıkıntıya yorulur. Geniş bir çerçeveden bakan yorumcular şöyle tabir ederler ki: Bu rüya sıkıntılarının sonunda kavuştuğu müjdeye, çektiği zorlukların meyvesini alarak elde ettiği hünere, sıkıntılara göğüs gererek beklediği itibara, sıkıntılarının sonunda gözlediği daha çok kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada birileriyle karşılaşmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizi ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada birileriyle karşılaşmak
  • Kimi zaman net olarak kimi zaman da dolaylı olarak gelecekle ilgili mesajlar alınır.
  • Rüya yorumlayanın mutlak suretle rüyanın tabirini bilmesi icap eder.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Beynimiz hiç yoktan suratlar yaratamaz. Uykuda gördüğümüz yüzler hayatımızda karşılaştığımız ancak anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz ömrümüz boyunca çok sayıda yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız sima yeteneğine sahibiz.
  • Rüya tabiri yapan kişinin 6. hissinin kuvvetli olması gerekir.
  • Rüya Tabiri yapan kişinin tüm eski tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada birileriyle karşılaşmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.