Rüyada birileriyle selamlaşmak

Mahizer Ş.(26) - Ankara sordu : "Üç dört gün önce garip bir rüya gördüm. rüyada birileriyle selamlaşmak yorumlayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada birileriyle selamlaşmak, salih dosta, düşkünlükten feraha çıkmaya, gıpta ile bakılan güce ermeye, mal varlığına gelecek berekete, iyi kısmete, zenginliğe, zorluk çekmeden elde edilen kazanca, verimli işler ile meşgul olacağına, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, içten davranan yaşlı kimseye, istenilen bir mutluluğa delalet eder. Bunlarla birlikte huzuru yitirmeye, kıymet kaybetmeye, maddi zorluğa, ticari başarısızlığa, sıkıntıya hayata delalettir. Kimi ulemalar dediler ki: Kişinin gördüğü rüya kaybettikten sonra ulaştığı müjdeye, zorlukların sonrasında ümit ettiği daha çok kazanca, ümitsizlikten sonra istediği rahatlığa, çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu toplu paraya yorulmaktadır.

"Rüyada birileriyle selamlaşmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamı konusunda bilmedikleriniz

rüyada birileriyle selamlaşmak
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. hareket edemez.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın aşamada ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç spiker bulunur. Daha önce görmediğimiz yerlerin, yabancı kişilerin adlarını söyler.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana kendi düşünce ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Uyandıktan 10 dk. geçince yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler gibi pek çok değişken üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Aşırı ruhsal problemleri bulunan kimseler dışında herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada birileriyle selamlaşmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.