Rüyada birileriyle sohbet etmek

Ayhan G.(44) - Kayseri sordu : "Selamın aleyküm. Aradığım nerdeyse tüm tabirler web sitenizde yer buluyor ama rüyada birileriyle sohbet etmek yorumlar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada birileriyle sohbet etmek, zengin yöneticiye, işte mevkiye ulaşacağına, iyi günlere, şöhrete kavuşmaya, iyi gelire, gıpta ile bakılan güce, mutluluğa, düşkünlükten uzak durmaya, malın temiz olacağına, yetenekli bir kimseye, mülke gelecek fazlalığa işarettir. Başka görüşlere göre de ticaret nedeniyle üzüntüye, değer kaybetmeye, fena huylu bir yönetici eliyle fenalık görmeye, maddi zarara, sırların açığa çıkmasına yorulur. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya uzun süren çabaların sonunda hasret duyduğu sevince, zahmetle birlikte kazandığı daha çok kazanca, cefa çekerek hasret duyduğu mevkiye, zahmetlerinin meyvesini alarak umduğu ticari kazanca yorulur.

"Rüyada birileriyle sohbet etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların taşıdığı mesajlar hakkında bilinmeyenler

rüyada birileriyle sohbet etmek
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler yaşarlar.
  • Rüya Yorumları uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı seviyede dokunma ve duyguları hisseder.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker vardır. Bilmediğimiz illerin, tanışmadığımız kimselerin adlarını bildirir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Uyandıktan 5 dakika sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini unuturuz.
  • Ortalama olarak bir gecede bir iki saat civarı rüya görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada birileriyle sohbet etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.