Rüyada birileriyle vedalaşmak

Bülent U.(44) - Ordu sordu : "rüyada birileriyle vedalaşmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada birileriyle vedalaşmak, güler yüzlü orta yaşlı yabancıya, duygusal yükü bulunan tanıdığı birinden kurtulmaya, fakirlikten kurtulmaya, rahatlığa, işte mertebeye geleceğine, arzu edilen kuvvete ermeye, sorunlardan arınmış olacağına, sevince, şöhrete erişileceğine, mala gelecek berekete, hünerli bir kişiye delalettir. Kimi zaman da rahatı yitirmeye, sıkıntılı yaşama, korkulanın olmasına, hilekar bir tanıdığa, saklanansırların ortaya çıkacağına yorulmaktadır. Farklı bir çerçeveden bakan rüya alimleri şöyle derler ki: Bu zorluklarla mücadele ederek ulaştığı zafere, zahmetle düşlediği feraha, zahmetlerinin meyvesini alarak hak edilen daha iyi kazanca, zorlukla birlikte hayalini kurduğu berekete işaret eder.

"Rüyada birileriyle vedalaşmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabir edilmesi ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada birileriyle vedalaşmak
  • Rüyalar alemi, devasa ve manevi bir dünyadır.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda gördüğümüz simalar yaşamımızda gördüğümüz ama anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz ömrümüz sırasında çok sayıda surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz görme becerisine sahibiz.
  • Kimi zaman açıkça bazı zaman da dolaylı şekilde geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Rüyalarda en çok hissedilen duygulardan biri kaygıdır. Olumsuz duygular pozitif hislerden güçlüdür.
  • Rüya yorumcusunun kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın yorumunu bilmesi gerekir.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Uyandıktan on dakika geçince yüzde 90ını unutmuş oluruz.

Yasal Uyarı: "Rüyada birileriyle vedalaşmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.