Rüyada birinden yeşil biber almak

Bayram Ç.(39) - Ankara sordu : "ruyadanegormek sitesini bir süredir her gün olmasa da okuyorum. Geçen gün size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada birinden yeşil biber almak açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada birinden yeşil biber almak, bereketli yarınlara, ulaşılan kuvvet sahibi olmaya, sevecen yaşlı insana, feraha, kolay kazanılan mülke, yakında duyulacak mutlu edici gelişmelere, merhametli akrabaya, huzurlu bir hayat süreceğine, mal varlığına gelecek artışa, güvenli olmaya, sevince ermeye işarettir. Aynı zamanda can sıkıcı bir vaziyete gelmeye, düşmanlıktan emin olunacağına, değer yitirmeye, ticaret sebebiyle sıkıntıya, karışık bir problemle yüzleşileceğine işaret eder. Farklı bir açıdan yaklaşan ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu zorlukla birlikte kavuştuğu beceriye, hatalarının ardından hayalini kurduğu feraha, sıkıntıya düşerek kazandığı mevkiye, kaybettikten sonra istediği mutluluğa yorulur.

"Rüyada birinden yeşil biber almak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizi hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada birinden yeşil biber almak
  • Rüya yorumlayanın maneviyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Tahminen bir kişinin yaşamının tahmini 3te 1ini, başka bir tabirle ortalama yetmişbeş yıllık bir hayatın yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uyurken yaşanan tuhaf hallerdir
  • Rüyalar mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya Yorumu uyurken bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya alemi, devasa ve soyut bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada birinden yeşil biber almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.