Rüyada birinden yeşil erik almak

Torkom S.(25) - Hatay sordu : "Bulamadığım nerdeyse bütün rüyalar sitenizde bulunuyor fakat rüyada birinden yeşil erik almak açıklar mısınız? "

Rüyada birinden yeşil erik almak, gönül ilişkilerinde mutluluğa, şöhrete kavuşulacağına, sağlıklı bir ömre, ticari getirisi yüksek iş yapacağına, emniyetli kalmaya, iyi uğraşlara, verimli işler ile meşgul olacağına, mala gelecek berekete, kısa zamanda duyulacak müjdeli değişimlere, zahmetsiz kazanılan servete, yetenek sahibi bir kimseye yorulmaktadır. Aynı zamanda fena niyetli bir akraba tarafından zarar görmeye, iş kaynaklı sıkıntıya, mutsuzluktan sıyrılamamaya, kötü bir durumla karşılaşılacağına, maddi zorluğa işarettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan alimler şöyle tabir ederler: Bu rüya meşakkatle düşlediği galibiyete, yenilgiden sonra kazandığı haysiyete, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu başarıya, sıkıntıları aşarak kavuştuğu müjdeye delalettir.

"Rüyada birinden yeşil erik almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabiri ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada birinden yeşil erik almak
  • Düş denilen şey, uyurken yaşanan belirsiz durumlardır
  • Rüya Tabiri alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya tabircisinin altıncı hissinin güçlü olması şarttır.
  • Aşırı psikolojik problemleri bulunan kimseler haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüyada bir iç spiker vardır. Bilmediğimiz illerin, tanışmadığımız insanların adlarını söyler.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada birinden yeşil erik almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.