Rüyada birinden yumruk yemek

Bayram Ü.(26) - İstanbul sordu : "İyi akşamlar, rüyada birinden yumruk yemek açıklayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada birinden yumruk yemek, feraha, bol kısmete, şöhrete ermeye, kısa zamanda alınacak mutlu edici havadise, samimi orta yaşlı yabancıya, duygusal hayatın iyi gittiğine, gelirin temiz olmasına, kolay kazanılan servete, kendisini sevenlerle sohbete, mutluluğa kavuşmaya, getirili yatırım yapacağına işaret eder. Bir diğer yoruma göre de değer kaybetmeye, korkuya olmasına, ticaret alanında kayba, mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya, mutsuz edici bir problemle karşılaşılacağına delalet eder. Farklı bir açıdan bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler ki: Görülen rüya sıkıntıyla hayalini kurduğu müjdeye, çektiği zorlukların meyvesini alarak umduğu şöhrete , meşakkatle birlikte beklediği iyi bir geleceğe, uzun süren çabaların sonunda beklediği hünere yorulur.

"Rüyada birinden yumruk yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabir edilmesi ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada birinden yumruk yemek
  • Hayvanlar ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Yaklaşık bir bireyin hayatının tahminen üçte birini, diğer bir tabirle yaklaşık yetmişbeş yıllık bir ömrün yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Rüya tabirinin yol gösterici nitelikte olduğu mutlak suretle hesaba katılmalı, emarelere göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı aşamada ses ve duyguları hisseder.
  • Beynimiz sıfırdan yüzler ortaya çıkaramaz. Uykuda karşılaşılan yüzler hayatımızda karşılaştığımız ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz hayatımız sırasında onbinlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız görme becerisine sahibiz.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka tabirden rüya sahibinin ne şekilde etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, sinirsel sorunlara yol açabilecek tabirlerden olabildiğince uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada birinden yumruk yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.