Rüyada birine elektrik çarptığını görmek

Makhir Ç.(24) - İzmir sordu : "Selamlar; rüyada birine elektrik çarptığını görmek açıklar mısınız? "

Rüyada birine elektrik çarptığını görmek, üne sahip olunacağına, sağlıklı hayata, maddiyata gelecek fazlalığa, mutlu yarınlara, dostlarıyla birlikte gülmeye, arzuların yerine geleceğine, yüksek mevkiye geleceğine, rahatlığa, yetenek sahibi bir insana, samimi genç tanıdığa, mutluluğu bulmaya yorulur. Aynı zamanda fena niyetli bir kimse eliyle zarar görmeye, düşmanlığını saklayan kimseye, huzurunun bozulacağına, iş sebebiyle sıkıntıya, maddi probleme yorulur. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya meşakkatle hak ettiği az olan kazancının artacağına, uğraş vererek özlediği servete, bir kişiden yardım isteyerek ulaştığı iyi bir geleceğe, uğraşarak hak ettiği servete işaret eder.

Gördüğünüz düşlerin anlamı konusunda merak ettikleriniz

rüyada birine elektrik çarptığını görmek
  • Rüyada çoğunlukla iç ses vardır. Bilmediğimiz şehirlerin, daha önce tanışmadığımız kimselerin isimlerini bildirir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya yorumlayanın hissiyatının kuvvetli olması gerekir.
  • Belirgin bir olay içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüya Yorumları yapan kişinin bütün eski tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Tahminen bir insanın ömrünün ortalama üçte birini, başka bir yorumla ortalama 75 senelik bir yaşamın yirmibeş yılını uyuyarak tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada birine elektrik çarptığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.