Rüyada birine iğne battığını görmek

Ferhat H.(23) - Diyarbakır sordu : "rüyada birine iğne battığını görmek açıklar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada birine iğne battığını görmek, güvenli kalmaya, üne sahip olunacağına, imrenilen bir geleceğe, elinden her iş gelen bir kimseye, manevi külfeti olan arkadaştan yakasını kurtarmaya, yararlı işler yapacağına, huzurlu olmaya, eli açık aile ferdine, sevince kavuşulacağına, bol kazanca, salih çocuğa yorulmaktadır. Bunlarla birlikte sıkıntılı yaşama, sıkıntı verici bir problemle yüzyüze gelineceğine, huzurunun bozulacağına, ticaret alanında başarısızlığa, yalancı yabancıya yorulmaktadır. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri şöyle derler: Görülen rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak istediği varlığa, cefa çekerek elde ettiği şöhrete , umudunu yitirdikten sonra hak ettiği şerefe, sıkıntıya düşerek kavuştuğu onura delalet eder.

Rüyanızın yorumlanması hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada birine iğne battığını görmek
  • Rüya Yorumları uykuda insanın bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Ortalama olarak bir uyku süresinde birkaç saat rüya görürüz.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dakika sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Beynimiz sıfırdan yüzler ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen yüzler yaşantımızda gördüğümüz ama hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşamımız sırasında onbinlerce yüz gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz yüz yetisine sahibiz.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz sinemadan tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Bazen açıkça kimi zaman da dolaylı şekilde gelecekte haberler görülür.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi düşünce ve hislerini tartması konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: "Rüyada birine iğne battığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.