Rüyada birine sarılarak yürümek

Merdan S.(39) - Malatya sordu : "rüyada birine sarılarak yürümek yorumlar mısınız? "

Rüyada birine sarılarak yürümek, hayali kurulan bir mutluluğa, yakında alınacak iyi havadise, problemlerden arınmış bir hayat sürdüreceğine, huzura, mutluluğa kavuşmaya, getirili iş içinde bulunacağına, iyi şansa, arkadaşlık ilişkilerinde muvaffakiyete, hayırlı akrabaya, üne sahip olunacağına, malın kazançlı olacağına yorulur. Ender olarak da korktuğundan emin olmaya, fenalığını gizleyen kişiye, sefalete, sıkıntıya düşmeye, korkuya gerçekleşmesine işarettir. Farklı bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar şöyle dediler ki: Bu verdiği uğraşların sonunda beklediği şöhrete , meşakkatle birlikte beklediği mutluluğa, zamanla hak ettiği mala, sıkıntıya düşerek ulaştığı daha sağlıklı bir hayata işaret eder.

"Rüyada birine sarılarak yürümek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizleri konusunda merak edilenler

rüyada birine sarılarak yürümek
  • Rüya Yorumları uykuda bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Aşırı ruhsal problemleri bulunan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya Yorumları yapan şahsın bütün geçmiş yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada birine sarılarak yürümek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.