Rüyada birine sesini duyuramamak

Selam E.(37) - Ordu sordu : "Paylaştıklarınızı bir kaç gündür düzenli olarak inceliyorum. rüyada birine sesini duyuramamak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada birine sesini duyuramamak, sözlerin yerine getirileceğine, hayırlı uğraşlara gireceğine, kolay kazanılan ganimete, kazanca gelecek bolluğa, ticari getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, sorunlardan uzak kalacağına, sevdikleriyle sohbete, faydalı uğraşlar gerçekleştireceğine, sevecen orta yaşlı tanıdığa, toplum yaşamında mutluluğa, sevince ermeye işarettir. Ayrıca parasal probleme, yalancı bir insana, sıkıntıdan kurtulamamaya, cimri bir kimseye, fakirliğe yorulur. Kimi zaman da yorumcular derler ki: Bu zahmet çekerek özlediği başarıya, başarısızlıktan sonra ümit ettiği müjdeye, zahmet çekerek ümit ettiği kazanca, zorlanarak ümit ettiği şana delalettir.

"Rüyada birine sesini duyuramamak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumlanması ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada birine sesini duyuramamak
  • Rüya yorumları kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüya tabirlerinin kılavuz nitelikte olduğu mutlaka hesaba katılmalı, işaretlere dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Belirgin bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlak suretle rüyanın yorumunu bilmesi gerekmektedir.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın aşamada dokunma ve duyguları hisseder.

Yasal Uyarı: "Rüyada birine sesini duyuramamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.