Ruyada birini ac gormek

Bayram G.(41) - Bilecik sordu : "Yorumlarınızı bir kaç gündür dikkatle okudum. ruyada birini ac gormek açıklar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Ruyada birini ac gormek, mutluluğa ermeye, güvende yaşamaya, sevince kavuşmaya, sorunlardan uzak bir hayat sürdüreceğine, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, kısa zamanda öğrenilecek hayırlı gelişmelere, duygusal hayatın yolunda olduğuna, duygusal külfeti bulunan tanımadığı birinden uzak durulacağına, imrenilen güce ermeye, feraha kavuşmaya, paraya gelecek bolluğa yorulur. Olumsuz yorum olarak iş kaynaklı sıkıntıya, saklanansırların açığa çıkmasına, zarar görmeye, korkuya olmasına, düşmanlığını gizleyen insana yorulur. Geniş bir çerçeveden bakan ulemalar şöyle derler: Görülen rüya zahmetlerinin meyvesini alarak ümit ettiği şana, zorlukla birlikte hak ettiği şerefe, zahmetle birlikte elde ettiği servete, verdiği uğraşların sonunda hayalini kurduğu beceriye delalet eder.

"Ruyada birini ac gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizi konusunda bilmedikleriniz

ruyada birini ac gormek
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.
  • Yaklaşık gecede birkaç saat rüya görürüz.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Ortalama bir insanın hayatının tahminen üçte birini, diğer bir deyişle yaklaşık yetmişbeş senelik bir hayatın yirmibeş senesini uykuda tüketir.
  • Rüya Yorumları uyurken insanın bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya yorumlayanın maneviyatının kuvvetli olması gereklidir.
  • Rüya yorumlayanın mutlak suretle rüyalarda görülenin anlamını bilmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Ruyada birini ac gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.