Rüyada birini arkadan bıçaklamak

Yener R.(33) - Kahramanmaraş sordu : "rüyada birini arkadan bıçaklamak açıklar mısınız? "

Rüyada birini arkadan bıçaklamak, önemli kuvvet sahibi olmaya, maddiyata gelecek berekete, verilen sözün yerine getirileceğine, aşk hayatının iyi gittiğine, fakirlikten uzak durmaya, yakında duyulacak memnun edici habere, zenginliğe, merhametli arkadaşa, iyi uğraşlara, yüksek şansa, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine yorulur. Bunlarla birlikte muhtaç duruma düşmeye, huzuru kaybetmeye, sıkıntıdan kurtulamamaya, huzurunun kaçacağına, sırların açığa döküleceğine yorulmaktadır. Farklı bir açıdan yaklaşan ulemalar şöyle derler ki: Görülen rüya zorlanarak hasret duyduğu varlığa, kaybettikten sonra kavuştuğu temiz kazanca, zahmetle birlikte hasret duyduğu temiz kazanca, uğraş vererek hasret duyduğu ganimete işarettir.

"Rüyada birini arkadan bıçaklamak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizleri konusunda merak edilenler

rüyada birini arkadan bıçaklamak
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri kuşkudur. Olumsuz hisler pozitif hislerden baskındır.
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin tüm geçmiş tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya tabircisinin 6. hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Belirgin bir olay görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz sinemadan renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Rüya yorumcusu, kati suretle yorumdan rüya görenin ne şekilde etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal sorunlara sebep olacak yorumlardan zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada birini arkadan bıçaklamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.