Rüyada birini bacağından bıçaklamak

Gamze F.(28) - Eskişehir sordu : "rüyada birini bacağından bıçaklamak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada birini bacağından bıçaklamak, sorunlardan arınmış olacağına, vefakar dosta, kazanılan zenginliğe, hayırlı işler gerçekleştireceğine, huzur bulmaya, özlemi duyulan bir geleceğe, refah dolu yarınlara, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, bol kısmete, rızkın verimli olacağına, şana ulaşılacağına işaret eder. Aynı zamanda cimri bir amire, mesuliyetten ötürü rahatsız olmaya, parasal probleme, düşmanlığını gizleyen kimseye, korkuya olmasına delalettir. Farklı bir açıdan bakan tabirciler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya cefa ile birlikte istediği hünere, uğraşlarının sonunda ümit ettiği saygınlığa, yardım alarak özlediği iyiliğe, uğraş vererek özlediği beceriye delalet eder.

"Rüyada birini bacağından bıçaklamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizi hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada birini bacağından bıçaklamak
  • Denek hayvanları üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Tahminen bir kişinin yaşamının tahminen 3te 1ini, diğer bir deyişle yaklaşık yetmişbeş yıllık bir hayatın 25 yılını uyuyarak geçirir.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. oynatılamaz.
  • Beynimiz kendiliğinden yüzler yaratamaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler yaşantımızda karşılaştığımız ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz yaşamımız sırasında çok sayıda sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız görme yetisine sahibiz.
  • Rüya Tabiri yapan şahsın bütün geçmiş tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada birini bacağından bıçaklamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.