Rüyada birini bıçaklamak görmek

İlnur Ş.(27) - Hollanda sordu : "rüyada birini bıçaklamak görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada birini bıçaklamak görmek, rahata, hayallerin yerine geleceğine, finansal külfeti bulunan arkadaştan uzak durmaya, özlemi duyulan bir mutluluğa, mutluluğu bulmaya, ticari getirisi yüksek yatırım içinde bulunacağına, iyi sağlığını muhafaza etmeye, imrenilen kuvvete ulaşmaya, birikmiş zenginliğe, sorunlardan uzak bir hayat sürdüreceğine, maddi zorluklardan kurtulmaya işarettir. Nadiren de ferahının bozulacağına, yalancı bir yöneticiye, sıhhatin bozulacağına, sıkıntıya yaşama, kötü niyetli bir amir eliyle zarar görmeye delalet eder. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler ki: Bu rüya uğraşarak ulaştığı daha çok kazanca, zahmetle ulaştığı sevince, sıkıntıları aşarak ulaştığı hünere, sıkıntılara göğüs gererek kavuştuğu hayra delalettir.

"Rüyada birini bıçaklamak görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizi ile ilgili bilinmeyenler

rüyada birini bıçaklamak görmek
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka tabirden kişinin ne şekilde etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal problemlere yol açabilecek yorumlardan olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz filmden tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dk. sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uyurken görülen tuhaf hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada birini bıçaklamak görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.