Ruyada birini defalarca bicaklamak

Naşit Ü.(41) - Antalya sordu : "Tabirlerinizi bir kaç yıldır gün aşırı okudum. ruyada birini defalarca bicaklamak yorumlar mısınız? "

Ruyada birini defalarca bicaklamak, bol talihe, gönül ilişkilerinde huzura, sevince kavuşmaya, getirili atılım içinde bulunacağına, hayırlı uğraşlar yapacağına, fakirlikten iyi duruma geçmeye, sıkıntı çekmeden kazanılan kazanca, getirili işlere, kazancın bereketli olmasına, alın teriyle elde edilen nimete, maddi külfeti olan bir kimseden kendini kurtarmaya delalet eder. Ayrıca çözümü karmaşık bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, sırların açığa dökülmesine, sıhhatin yitirileceğine, mutsuzluktan kurtulamamaya, sıkıntılı yaşama delalet eder. Bazen de çağdaş ulemalar şöyle dediler ki: Görülen rüya zahmetlerinin meyvesini alarak istediği huzura, zahmetlerinin meyvesini alarak ulaştığı servete, zorlukların sonrasında hak ettiği feraha, bir kişiden yardım isteyerek özlediği şerefe delalettir.

"Ruyada birini defalarca bicaklamak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabir edilmesi ile alakalı bilmeniz gerekenler

ruyada birini defalarca bicaklamak
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlaka rüyalarda görülmüş olanın anlamını bilmesi icap eder.
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen yüzler yaşamımızda gördüğümüz ama hatırlamadığımız simalardır. Her birimiz hayatımız boyunca onbinlerce yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz yüz yetisine sahibiz.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı açıklamalar yapılmıştır.
  • Hayvanlar kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya tabirlerinin yol gösterici olduğu kati suretle hesaba katılmalı, göstergelere göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Ruyada birini defalarca bicaklamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.