Rüyada birini hasta yatarken görmek

Ömer U.(45) - İzmir sordu : "Evvelsi gün size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada birini hasta yatarken görmek yorumlar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada birini hasta yatarken görmek, ilişkisinin yolunda olduğuna, hayırlı akrabaya, güvenli kalmaya, özlemi duyulan bir ilişkiye, gelirin hayırlı olacağına, kazanca gelecek artışa, içten davranan yaşlı akrabaya, finansal külfeti bulunan kişiden yakasını kurtarmaya, şöhrete ulaşılacağına, bonkör memura, iyi şansa işaret eder. Başka görüşlere göre de kötülük görmeye, karışık bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına, huzurunun kaçacağına, kaprisli bir kişiye delalet eder. Kimi zaman da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler: Bu çektiği zorlukların sonunda düşlediği varlığa, cefa çekerek hayalini kurduğu hayra, umudunu yitirdikten sonra istediği rahata, sıkıntılarının sonunda umduğu daha iyi kazanca delalet eder.

"Rüyada birini hasta yatarken görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizleri konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada birini hasta yatarken görmek
  • Rüya Yorumu uykuda kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüyada genellikle iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz yerlerin, tanımadığımız kişilerin adlarını söyler.
  • Bazen açık olarak kimi zaman da kapalı biçimde geleceğe dair haberler alınır.
  • Rüya tabircisinin maneviyatının güçlü olması gereklidir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler gibi bir çok parametre ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada birini hasta yatarken görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.