Rüyada birini izlemek görmek

Yılmaz E.(30) - Muğla sordu : "Fikrimce internette bulunan en kullanışlı rüya yorumu web sitesi ruyadanegormek. rüyada birini izlemek görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada birini izlemek görmek, sevince erişileceğine, dingin olacağına, temiz nimete, aşk hayatının iyi olacağına, sevecen orta yaşlı kadına, arkadaşlarıyla yaşamaya, huzura ermeye, büyük güce ermeye, sosyal yaşamda mutluluğa, bonkör adama, finansal külfeti olan bir kimseden uzaklaşılacağına işaret eder. Ender olarak da acımasız bir tanıdığa, ticaret alanında sıkıntıya, mesuliyetten dolayı rahatsız olunacağına, karışık bir durumla yüzyüze gelineceğine, korktuğundan emin olunacağına yorulmaktadır. Farklı bir açıdan bakan yorumcular dediler ki: Görülen rüya kaybettikten sonra ulaştığı daha iyi kazanca, sıkıntıya düşerek hak ettiği az olan kazancının artacağına, sıkıntı sonrasında istediği zenginliğe, meşakkatle hak ettiği şöhrete işarettir.

"Rüyada birini izlemek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumlanması hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada birini izlemek görmek
  • Rüya yorumları kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Ortalama her gece iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • Çok fazla ruhsal problemleri bulunan kimseler dışında herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın seviyede dokunma ve duyguları tecrübe ederler.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada birini izlemek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.