Rüyada birini kucağına almak

Mustafa Ö.(20) - Bursa sordu : "Selamlar, Yorumlarınızı uzun bir süredir düzenli olarak takip ediyorum. rüyada birini kucağına almak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada birini kucağına almak, varlıklı yabancıya, sevenleriyle refah içinde geçecek ömre, huzurlu bir hayat sürdüreceğine, huzurlu olmaya, sevinmeye, mutluluğa ermeye, iyi zamanlara, mülke gelecek artışa, büyük makama ulaşacağına, gelirin temiz olmasına, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine delalet eder. Ayrıca kötü niyetli bir amir tarafından zarar görmeye, ticari zarara, mutsuz edici bir durumla yüzleşileceğine, ferahının kaçacağına, iyi hali yitirmeye yorulmaktadır. Daha olumlu bir pencereden bakan tabirciler şöyle yorumlarlar: Bu çektiği zorlukların meyvesini alarak hayalini kurduğu saygınlığa, zorluklara göğüs gererek özlediği mevkiye, sıkıntı sonrasında kavuştuğu rahata, zahmetlerinin meyvesini alarak düşlediği ticari kazanca delalettir.

"Rüyada birini kucağına almak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumlanması konusunda en sık sorulanlar

rüyada birini kucağına almak
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten duyduğu olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüyalar yorumları ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Rüya yorumlarının yol gösterici nitelikte olduğu mutlaka hatırlanmalı, göstergelere dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz filmden renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın anlamını bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya yorumları kesinlikle iyiye yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada birini kucağına almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.