Rüyada birini kuyudan kurtarmak

Sabıha Ü.(21) - Mersin sordu : "Selamlar. Gördüğüm hemen hemen tüm rüyalar burada var fakat rüyada birini kuyudan kurtarmak açıklayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada birini kuyudan kurtarmak, huzurlu olmaya, mutluluğa, yüksek şansa, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, şöhrete sahip olmaya, duygusal yükü olan insandan uzak durmaya, iyi uğraşlara gireceğine, tez zamanda öğrenilecek sevindirici havadise, özlemi duyulan bir mutluluğa, emniyetli yaşamaya, problemlerden arınmış olacağına delalettir. Kimi zaman da saklanansırların meydana çıkacağına, kedere düşmeye, maddi kayba, korkuya başına gelmesine, sefalete işaret eder. Bir takım rüya ilminde önde gelenler şöyle derler ki: Görülen rüya zorlanarak kavuştuğu daha çok kazanca, zahmet çekerek umduğu varlığa, yardım alarak özlediği büyük güce, başarısızlıktan sonra ümit ettiği zenginliğe delalettir.

"Rüyada birini kuyudan kurtarmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamları hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada birini kuyudan kurtarmak
  • Yaklaşık olarak her gece iki saate yakın rüya görürüz.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı seviyede koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya yorumcusu, mutlak suretle yorumdan kişinin ne derecede etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal problemlere yol açabilecek yorumlardan olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Beynimiz kendiliğinden yüzler oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz simalar yaşantımızda gördüğümüz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz yaşantımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız sima yeteneğine sahibiz.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüya tabirleri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada birini kuyudan kurtarmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.