Rüyada birini öpmek

Mevliye İ.(44) - Konya sordu : "İyi akşamlar; Gördüğüm nerdeyse bütün tabirler burada var ama rüyada birini öpmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada birini öpmek, güç sahibi olmaya, gönül ilişkilerinde huzura, mutluluk dolu zamanlara, içten davranan yaşlı akrabaya, rahata, ettiği yeminine sadık kalacağına, güvende yaşamaya, yakında alınacak müjdeli havadis öğrenmeye, malın bereketli olmasına, iyi bir geleceğe, şöhrete kavuşmaya delalettir. Nadiren de ferahının kaçacağına, üzülmeye, sefalete, maddi kayba, değer kaybetmeye yorulmaktadır. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan tabirciler derler ki: Bu zahmetlerinin meyvesini alarak kavuştuğu şöhrete , sıkıntı çekerek özlediği rahata, zorlanarak beklediği şöhrete , mağlubiyetten sonra hayalini kurduğu onura delalettir.

"Rüyada birini öpmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizleri ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada birini öpmek
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri tasadır. Olumsuz duygular pozitif hislerden güçlüdür.
  • Belirgin bir olay barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker bulunur. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, tanışmadığımız kişilerin adlarını söyler.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Kobay hayvanlar ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Zihnimiz kendiliğinden simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda karşılaşılan yüzler yaşamımızda gördüğümüz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz hayatımız sırasında çok sayıda surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız surat yetisine sahibiz.
  • Bazen açık olarak kimi zaman da kapalı olarak gelecekte haberler görülür.
  • Rüya Tabirleri yapan kişinin tüm geçmiş yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada birini öpmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.