Rüyada birini sık görmek

Serdal İ.(39) - Bolu sordu : "Üç gece önce rüya gördüm. rüyada birini sık görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada birini sık görmek, büyük güç sahibi olmaya, kazancın hayırlı olmasına, güzel uğraşlara, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, problemlerden uzak bir hayatı olacağına, servete, arkadaşlarıyla yaşamaya, yakında alınacak müjdeli gelişmelere, feraha kavuşmaya, hayırlı akrabaya, karlı girişimler gerçekleştireceğine delalettir. Nadiren de sıhhatin yitirileceğine, parasal kayba, fenalık görmeye, sıkıntıdan kurtulamamaya, zora düşmeye işarettir. Kimi alimler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya uzun süren çabaların sonunda istediği nimete, sıkıntıları aşarak hasret duyduğu hünere, zorlukla birlikte hak ettiği temiz rızka, uğraşarak beklediği toplu paraya işarettir.

"Rüyada birini sık görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumu konusunda merak edilenler

rüyada birini sık görmek
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya tabirleri yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin tüm geçmiş yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada birini sık görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.