Ruyada birini sirtindan bicaklanmak

Nurcan Y.(23) - Konya sordu : "iyi akşamlar; Aradığım neredeyse tüm yorumlar web sitenizde yer buluyor ama ruyada birini sirtindan bicaklanmak açıklayabilir misiniz? "

Ruyada birini sirtindan bicaklanmak, verilen sözün yerine getirileceğine, mülke gelecek fazlalığa, sakin kalacağına, zahmetsiz elde edilen altına, arkadaşlık ilişkilerinde mutluluğa, sıcakkanlı orta yaşlı kimseye, sevinmeye, ilişkisinin iyi gittiğine, tertemiz servete, karlı atılımlar içinde bulunacağına, maddi zorluklardan sıyrılmaya delalettir. Aynı zamanda muhtaç duruma düşmeye, rahatının bozulacağına, hoşgörüsüz bir yabancıya, kıymet düşmesine, fenalığını saklayan akrabaya işarettir. Farklı bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar dediler ki: Bu uğraşlarının sonunda kazandığı saygınlığa, uğraşarak özlediği mülke, cefa çekerek elde ettiği kazanca, zorlukların ardından elde ettiği toplu kazanca işaret eder.

"Ruyada birini sirtindan bicaklanmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizi hakkında en sık sorulanlar

ruyada birini sirtindan bicaklanmak
  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra gördüklerimizin yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Kobay hayvanlar kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya yorumlayanın hissiyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli hisler tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Ruyada birini sirtindan bicaklanmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.