Rüyada birinin alim olduğunu görmek

Reskan L.(20) - Erzurum sordu : "rüyada birinin alim olduğunu görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada birinin alim olduğunu görmek, arzuların gerçekleşeceğine, güvenli hissetmeye, şöhrete ermeye, hünerli bir kişiye, temiz zenginliğe, dostluklarında feraha, yakında öğrenilecek hayırlı haber duymaya, kazancın temiz olacağına, güzel şansa, yağmura, dostlarıyla iyi geçinmeye delalettir. Ender olarak da parasal sıkıntıya, içinden çıkılması zor bir durumla karşılaşılacağına, sıkıntılı hayata, yoksulluğa, ticari sıkıntıya delalettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan tabirciler şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya cefa ile birlikte istediği başarıya, yenilgiden sonra beklediği huzura, cefa çekerek hak ettiği paraya, ümitsizlikten sonra hayalini kurduğu daha çok kazanca delalet eder.

"Rüyada birinin alim olduğunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabirleri ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada birinin alim olduğunu görmek
  • Çok fazla psikolojik sorunları olan insanlar haricinde herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Bir çok hayvan kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz fakat anımsamadığımız simalardır. Her birimiz hayatımız boyunca onbinlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz surat yetisine sahibiz.
  • Rüya tabiri yapan kişinin 6. hissinin kuvvetli olması şarttır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif hisler tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada birinin alim olduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.