Ruyada birinin ayakkabi aldigini gormek

Serdar K.(33) - İstanbul sordu : "Bulamadığım hemen hemen tüm yorumlar web sitenizde bulunabiliyor fakat ruyada birinin ayakkabi aldigini gormek yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Ruyada birinin ayakkabi aldigini gormek, maddi külfeti bulunan arkadaştan kendini kurtarmaya, bir kaç hafta içinde duyulacak müjdeli havadise, bereketli yarınlara, hünerli bir kimseye, hoşgörülü orta yaşlı kişiye, bonkör amire, mutluluğa ermeye, isteklerin hayata geçeceğine, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, bol berekete, bol talihe delalettir. Başka görüşlere göre de huzuru yitirmeye, ticari sorunlara, üzüntü verecek problemle yüzyüze gelineceğine, sefalete, sıkıntıya düşmeye delalettir. Kimi tabirciler derler ki: Bu rüya zamanla beklediği paraya, zorlukla kavuştuğu şerefe, sıkıntılara göğüs gererek ümit ettiği müjdeye, sıkıntıları aşarak hayalini kurduğu ganimete delalet eder.

"Ruyada birinin ayakkabi aldigini gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabiri ile ilgili merak edilenler

ruyada birinin ayakkabi aldigini gormek
  • Rüya yorumları yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüyalar mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uykuda görülen belirsiz hallerdir
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye şahsına ait fikir ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Ruyada birinin ayakkabi aldigini gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.