Rüyada birinin bana kağıt para verdiğini görmek

Alkame T.(46) - Uşak sordu : "Selamlar. Bence internette bulunan en güzel rüya tabiri sitesi burada. rüyada birinin bana kağıt para verdiğini görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada birinin bana kağıt para verdiğini görmek, imrenilen bir eşe, kazançlı girişim içinde bulunacağına, yeminin tutulacağına, güvende kalmaya, huzura, maddi zorluklardan sıyrılmaya, tertemiz paraya, zahmetsiz elde edilen kazanca, zenginliğe, güzel işlere, vefalı akrabaya delalet eder. Başka görüşlere göre de sırların meydana döküleceğine, düşmanlıktan emin olunacağına, kıymet yitirmeye, eğitimsiz bir yabancıya, hilekar yöneticiye delalettir. Bazı ulemalar şöyle derler ki: Bu sıkıntıyla özlediği paraya, sıkıntılarının sonunda hak ettiği itibara, uzun bir bekleyişin sonunda ümit ettiği feraha, cefa çektikten sonra ümit ettiği refaha yorulur.

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumu ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada birinin bana kağıt para verdiğini görmek
  • Rüya tabiri yapan kişi, kesinlikle yorumdan rüyayı görenin ne şekilde etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel problemlere sebep olacak yorumlardan olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Rüyalar yorumu yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye kendi düşünce ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Rüya tabircisinin 6. hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Tahminen bir insanın hayatının tahmini 3te 1ini, başka bir yorumla ortalama 75 senelik bir yaşamın 25 yılını uyuyarak tüketir.
  • Rüyada çoğunlukla iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz illerin, bilmediğimiz kişilerin adlarını bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada birinin bana kağıt para verdiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.