Rüyada birinin başını okşamak

Salih C.(42) - Konya sordu : "rüyada birinin başını okşamak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada birinin başını okşamak, güzel kısmete, sağlığa, kazancın kazançlı olmasına, maddi yükü bulunan dosttan kurtulmaya, yeminin yerine getirileceğine, iyi bir kazanca, şana sahip olunacağına, mutluluğa kavuşmaya, aydınlık günlere, beklentilerin hayata geçeceğine, fakirlikten feraha çıkmaya delalettir. Ayrıca sıkıntıya hayata, parasal probleme, kıymet düşmesine, fakirliğe, can sıkıcı duruma gelmeye işarettir. Farklı bir açıdan bakan rüya uzmanları şöyle tabir ederler ki: Bu rüya mağlubiyetten sonra elde ettiği zenginliğe, mağlubiyetten sonra kavuştuğu daha sağlıklı bir hayata, cefa çekerek hak ettiği daha çok kazanca, zahmet çekerek özlediği hayra delalet eder.

"Rüyada birinin başını okşamak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizi ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada birinin başını okşamak
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Tahminen bir bireyin hayatının tahmini üçte birini, diğer bir deyişle ortalama 75 yıllık bir yaşamın 25 senesini uyuyarak tüketir.
  • Rüyalarda bir iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, tanımadığımız kimselerin isimlerini bildirir.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif hisler yaşarlar.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada birinin başını okşamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.