Rüyada birinin bayılmak

Murat V.(26) - Azerbaycan sordu : "hayırlı sabahlar. rüyada birinin bayılmak açıklar mısınız? "

Rüyada birinin bayılmak, güvenli hissetmeye, devlette makama çıkacağına, gelirin kazançlı olmasına, fakirlikten feraha çıkmaya, güzel uğraşlara gireceğine, sevinmeye, sağlıklı hayata, birikmiş mala, ikili ilişkilerde mutluluğa, eli açık kimseye, önemli güce yorulmaktadır. Bunlarla birlikte değer kaybetmeye, cahil bir akrabaya, çözümü karmaşık bir sorunla karşılaşılacağına, ticaret kaynaklı sıkıntıya, huzuru kaybetmeye delalettir. Bazı durumlarda da rüya tabircileri şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya uzun bir bekleyişin sonunda beklediği güce, cefa ile birlikte hayalini kurduğu iyiliğe, sıkıntıları aşarak istediği iyiliğe, çektiği zorlukların sonunda beklediği başarıya yorulur.

"Rüyada birinin bayılmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabirleri hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada birinin bayılmak
  • Hayvanlar üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Ortalama her gece birkaç saat rüya görülür.
  • Beynimiz sıfırdan yüzler oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan suratlar yaşantımızda karşılaştığımız ancak anımsamadığımız yüzlerdir. Hepimiz hayatımız boyunca onbinlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız görme becerisine sahibiz.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin tüm geçmiş yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüyalar tabiri yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın aşamada koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlaka rüyalarda görülenin anlamını bilmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada birinin bayılmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.