Rüyada birinin bir şey aldığını görmek

Muhammet I.(29) - Trabzon sordu : "Bana göre internette bulunan en büyük rüya yorumları internet sitesi burası. rüyada birinin bir şey aldığını görmek açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada birinin bir şey aldığını görmek, rahatlamaya, kuvvete, mutluluğu bulmaya, imrenilen bir geleceğe, vefalı evlada, sağlıklı hayata, getirili işlere, külfetsiz elde edilen mülke, yetenekli bir kişiye, emniyette hissetmeye, hayırlı işler yapacağına delalettir. Olumsuz anlamda mesuliyetten ötürü mağdur olunacağına, ticari problemlere, içinden çıkılması zor bir durumla karşılaşılacağına, rahatı kaybetmeye, muhtaç duruma düşmeye delalet eder. Bazen de rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar ki: Bu uğraş vererek elde ettiği az olan kazancının artacağına, verdiği uğraşların sonunda istediği ferahlığa, sıkıntıyla istediği beceriye, ümitsizlikten sonra hak ettiği güce delalettir.

"Rüyada birinin bir şey aldığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizi ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada birinin bir şey aldığını görmek
  • Rüyalar yorumları yapılırken kesinlikle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Beynimiz sıfırdan yüzler oluşturamaz. Uykuda karşılaşılan suratlar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz fakat hatırlamadığımız simalardır. Hepimiz yaşantımız sırasında onbinlerce yüz gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz yüz becerisine sahibiz.
  • Rüyalarda en çok yaşanılan olgulardan biri kaygıdır. Olumsuz hisler olumlu hislerden daha sık görülür.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Tabirlerin yol gösterici olduğu mutlaka göz önünde bulundurulmalı, işaretlere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada birinin bir şey aldığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.