Rüyada birinin boynuna sarılmak

Dilek G.(36) - Diyarbakır sordu : "Gördüğüm nerdeyse tüm yorumlar web sitenizde yer buluyor fakat rüyada birinin boynuna sarılmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada birinin boynuna sarılmak, duygusal hayatın yolunda olduğuna, bir kaç gün içinde alınacak memnun edici değişimlere, dingin olacağına, kendisini sevenlerle iyi geçinmeye, rızkın bereketli olmasına, güzel uğraşlara, mülke gelecek berekete, yetenekli bir insana, vefakar evlada, mutlu olmaya, sağlığını kazanmaya işarettir. Olumsuz anlamda korktuğundan emin olunacağına, iş sebebiyle sıkıntıya, zulüm görmeye, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, mesuliyetten dolayı rahatsız olunacağına yorulmaktadır. Farklı bir çerçeveden bakan rüya uzmanları şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zahmet çekerek istediği daha çok kazanca, sıkıntılara göğüs gererek umduğu daha sağlıklı bir hayata, bir kişiden yardım isteyerek ümit ettiği kazanca, zorlukları aşarak hasret duyduğu itibara işaret eder.

"Rüyada birinin boynuna sarılmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumu ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada birinin boynuna sarılmak
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen duygulardan biri tasadır. Negatif duygular pozitif duygulardan güçlüdür.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya yorumu yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı seviyede koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Rüyada birinin boynuna sarılmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.