Rüyada birinin cinsel ilişkiye girdiğini görmek

Eyüp O.(39) - Şanlıurfa sordu : "Gördüğüm hemen hemen tüm yorumlar sitenizde yer buluyor fakat rüyada birinin cinsel ilişkiye girdiğini görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada birinin cinsel ilişkiye girdiğini görmek, finansal külfeti bulunan arkadaştan uzak durulacağına, kazançlı zamanlara, arzuların hayata geçeceğine, sevince kavuşmaya, büyük güce, verimli uğraşlar yapacağına, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, helal zenginliğe, ikili ilişkilerde huzura, rızkın bereketli olacağına, iyi bir ilişkiye delalet eder. Nadiren de sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, çözümü zor bir problemle yüzleşileceğine, rahatı kaybetmeye, parasal kayba, yoksulluğa delalettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan yorumcular derler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukların sonrasında kavuştuğu şana, zorluklara göğüs gererek istediği kazanca, sıkıntıları aşarak ümit ettiği mülke, meşakkatle kazandığı toplu kazanca delalet eder.

"Rüyada birinin cinsel ilişkiye girdiğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizi ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada birinin cinsel ilişkiye girdiğini görmek
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken görülen garip durumlardır
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada hissettiği olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka dinler, örfler, kültürler gibi pek çok parametre üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Ortalama bir gecede bir iki saat civarı süreyle rüya görürüz.
  • Tabirlerin mesaj verici nitelikte olduğu mutlak suretle göz önünde bulundurulmalı, ipuçlarına dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada birinin cinsel ilişkiye girdiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.