Rüyada birinin evlenme teklifi

Serdar G.(45) - İstanbul sordu : "rüyada birinin evlenme teklifi açıklar mısınız? "

Rüyada birinin evlenme teklifi, iyi uğraşlara gireceğine, yetenekli bir insana, görgülü yaşlı adama, gönül ilişkilerinde muvaffakiyete, şana erişmeye, sevince erişileceğine, karmaşadan uzak bir hayat sürdüreceğine, gelire gelecek bolluğa, yüksek şansa, yakında öğrenilecek memnun edici habere, dostlarıyla birlikte yaşamaya işaret eder. Bunlarla birlikte sıkıntılı hayata, zora düşmeye, mutsuzluktan kurtulamamaya, yalancı bir yabancıya, saklanansırların açığa çıkmasına işaret eder. Kimi rüya uzmanları şöyle derler: Bu rüya zahmetlerinin meyvesini alarak düşlediği daha iyi bir hayata, verdiği uğraşların sonunda hayalini kurduğu saygınlığa, uğraş vererek hak edilen daha iyi bir hayata, uzun bir bekleyişin sonunda özlediği itibarlı mertebeye delalet eder.

"Rüyada birinin evlenme teklifi" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumu ile ilgili bilinmeyenler

rüyada birinin evlenme teklifi
  • Rüya yorumu yapan kişinin kati suretle rüyanın tabirini bilmesi icap eder.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya yorumlayan, mutlak suretle tabirden kişinin nasıl etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal sıkıntılara sebep olacak yorumlardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Rüyalar tabirleri konusunda acele edilmemelidir.
  • Rüya tabirleri kesinlikle iyiye yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada birinin evlenme teklifi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.