Rüyada birinin gögsüne yaslanmak

Esti Ü.(21) - Kütahya sordu : "rüyadanegörmeki birkaç aydır ilgiyle takip ediyorum. Gördüğüm neredeyse bütün rüyalar sitenizde bulunuyor fakat rüyada birinin gögsüne yaslanmak açıklar mısınız? "

Rüyada birinin gögsüne yaslanmak, elinden her iş gelen bir kimseye, duygusal külfeti bulunan tanıdığı birinden yakasını kurtarmaya, isteklerin yerine geleceğine, zengin memura, işte mertebeye çıkılacağına, istenilen bir başarıya, güvenli yaşamaya, imrenilen kuvvete, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, mutluluk dolu günlere, toplum yaşamında muvaffakiyete işaret eder. Başka görüşlere göre de mutsuzluktan sıyrılamamaya, çözümü karmaşık bir sorunla karşılaşılacağına, kaprisli bir akrabaya, kötü bir olayla yüzyüze gelineceğine, sevimsiz hale gelmeye yorulur. Kimi zaman da rüya uzmanları şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya zahmetlerinin meyvesini alarak elde ettiği daha çok kazanca, zorluklarla mücadele ederek istediği daha sağlıklı bir hayata, mağlubiyetten sonra beklediği az olan kazancının artacağına, zorlukların sonrasında hasret duyduğu zenginliğe yorulur.

"Rüyada birinin gögsüne yaslanmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumu ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada birinin gögsüne yaslanmak
  • Zihnimiz sıfırdan yüzler ortaya çıkaramaz. Uykuda karşılaşılan suratlar yaşamımızda gördüğümüz ama hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz ömrümüz sırasında onbinlerce yüz gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız sima yetisine sahibiz.
  • Ortalama her gece birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Rüyalar alemi, devasa ve soyut bir alemdir.
  • Rüyalar kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Tabirlerin yol gösterici nitelikte olduğu kesinlikle hesaba katılmalı, işaretlere dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kati suretle rüyanın yorumunu bilmesi icap eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada birinin gögsüne yaslanmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.