Rüyada birinin hastalığa yakalandığını görmek

Ruhcan K.(30) - Konya sordu : "rüyada birinin hastalığa yakalandığını görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada birinin hastalığa yakalandığını görmek, sıkıntı çekmeden elde edilen altına, bol kazanca, hayallerin gerçekleşeceğine, zengin adama, mutluluğa, refah dolu günlere, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, getirili atılım gerçekleştireceğine, duygusal hayatın iyi gittiğine, alın teriyle kazanılan zenginliğe, karmaşadan uzak kalacağına yorulmaktadır. Ender olarak da korkuya başına gelmesine, kötü niyetli bir tanıdık tarafından fenalık görmeye, yalancı bir insana, çözümü karmaşık bir sıkıntıyla yüzleşileceğine, can sıkıcı vaziyete düşmeye delalet eder. Bazı rüya alimleri şöyle yorumlarlar ki: Bu zorlukların sonrasında özlediği şerefe, uzun bir bekleyişin sonunda elde ettiği paraya, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak edilen servete, yardım alarak düşlediği feraha işaret eder.

"Rüyada birinin hastalığa yakalandığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabiri hakkında bilmedikleriniz

rüyada birinin hastalığa yakalandığını görmek
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı duygular yaşarlar.
  • Rüya tabircisinin kati suretle rüyanın karşılığını bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin tüm eski tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle sonuçta rüya sahibinin nasıl etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel sorunlara neden olabilecek yorumlamalardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Rüyada çoğunlukla iç ses bulunur. Daha önce gitmediğimiz ülkelerin, tanımadığımız kişilerin adlarını bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada birinin hastalığa yakalandığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.