Rüyada birinin içki aldığını görmek

Sedat V.(30) - Gaziantep sordu : "Fikrimce internette bulunan en kapsamlı rüya tabirleri sitesi ruyadanegormek. rüyada birinin içki aldığını görmek yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada birinin içki aldığını görmek, mutlu olmaya, hayali kurulan bir kazanca, büyük kuvvete, ilişkisinin yolunda olduğuna, maddi yükü olan yabancıdan kendini kurtarmaya, refah dolu zamanlara, getirili atılım yapacağına, hüner sahibi bir kimseye, planların hayata geçeceğine, güvenli yaşamaya, eli açık insana işaret eder. Hoşnutsuz yorum olarak da içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, iş kaynaklı geçim zorluğuna, merhametsiz bir amire, can sıkıcı bir hale düşmeye, fakirliğe delalettir. Kimi rüya alimleri şöyle yorumlarlar: Görülen rüya zorlukların sonrasında kavuştuğu zafere, kaybettikten sonra ulaştığı huzura, uğraş vererek kavuştuğu şana, sıkıntılara göğüs gererek özlediği iyiliğe yorulmaktadır.

"Rüyada birinin içki aldığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamları hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada birinin içki aldığını görmek
  • Rüya yorumlayan, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler vb. bir çok etken ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz sinemadan renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Rüyayı yorumlayan, kati suretle yorumdan kişinin nasıl etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal problemlere sebep olabilecek değerlendirmelerden elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Bir çok hayvan ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüyalar kesinlikle iyiye yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada birinin içki aldığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.