Rüyada birinin kalp ameliyatı olduğunu görmek

Muharrem Ü.(37) - Şırnak sordu : "rüyada birinin kalp ameliyatı olduğunu görmek açıklar mısınız? "

Rüyada birinin kalp ameliyatı olduğunu görmek, bir kaç hafta içinde duyulacak hayırlı değişimlere, mülke gelecek artışa, duygusal hayatın iyi gittiğine, şana ermeye, yüksek mertebeye ulaşacağına, sözlerin tutulacağına, işyerinde terfiye, kolay kazanılan rızka, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, imrenilen bir ilişkiye, refah dolu günlere işaret eder. Başka görüşlere göre de zorluğa düşmeye, cimri bir kimseye, fukaralığa, fena niyetli bir yabancı eliyle fenalık görmeye, sırların ortaya döküleceğine işaret eder. Farklı bir çerçeveden bakan ulemalar şöyle derler ki: Görülen rüya uğraşlarının sonunda beklediği sevince, sıkıntılara göğüs gererek hayalini kurduğu zenginliğe, bir kişiden yardım isteyerek hayalini kurduğu ferahlığa, başarısızlıktan sonra hayalini kurduğu toplu kazanca işarettir.

"Rüyada birinin kalp ameliyatı olduğunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın taşıdığı mesajlar konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada birinin kalp ameliyatı olduğunu görmek
  • Rüya yorumlayan, mutlaka dinler, adetler, kültürler vb. bir çok değişken ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Uyandıktan 5 dk. sonra rüyamızın yüzde 50sini unuturuz.
  • Hayvanlar ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya Yorumu uykuda kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı seviyede koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya tabiri ile ilgili acele edilmemelidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada birinin kalp ameliyatı olduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.