Rüyada birinin kucağına almak

Olcay P.(34) - Balıkesir sordu : "Geçen gün tuhaf bir rüya gördüm. rüyada birinin kucağına almak açıklar mısınız? "

Rüyada birinin kucağına almak, güzel işlere, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, verimli uğraşlar gerçekleştireceğine, beklentilerin yerine geleceğine, sözünü yerine getirmeye, iyi kısmete, şöhrete ulaşılacağına, güvenli yaşamaya, ikili ilişkilerde tatmine, finansal yükü bulunan tanımadığı birinden uzaklaşmaya, huzur bulmaya delalet eder. Olumsuz yorum olarak sıhhatin bozulacağına, sırların açığa dökülmesine, iş kaynaklı geçim zorluğuna, yoksulluğa, korkuya gerçekleşmesine işarettir. Bazı durumlar için de ulemalar şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukla birlikte hak ettiği daha çok kazanca, sıkıntı çekerek kazandığı mevkiye, sıkıntıyla umduğu zafere, zorlukları aşarak hayalini kurduğu huzura yorulmaktadır.

"Rüyada birinin kucağına almak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamı konusunda merak edilenler

rüyada birinin kucağına almak
  • Rüya alemi, büyük ve manevi bir dünyadır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm olarak da adlandırılır
  • Belirgin bir olay barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyanın karşılığını bilmesi icap eder.
  • Rüya tabircisi, kati suretle sonuçta rüyayı görenin nasıl etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel sorunlara sebep olabilecek tabirlerden elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada birinin kucağına almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.