Rüyada birinin öldürüldüğünü duymak

Sünkar V.(27) - Diyarbakır sordu : "İyi akşamlar; rüyada birinin öldürüldüğünü duymak açıklayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada birinin öldürüldüğünü duymak, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına, arzu edilen kuvvete ermeye, hoşsohbet genç kişiye, fakirlikten feraha çıkmaya, ilişkisinin iyi gittiğine, maddi külfeti bulunan kimseden uzaklaşılacağına, aşk hayatında huzura, mala gelecek berekete, mutluluğa, tertemiz zenginliğe, yüksek ticari kazançlara delalet eder. Olumsuz yorum olarak düşmanlığını gizleyen yabancıya, mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya, sevimsiz bir hale gelmeye, korkulanın gerçekleşmesine, karışık bir sorunla yüzleşileceğine işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler ki: Bu ümitsizlikten sonra elde ettiği iyi bir geleceğe, zorlukla düşlediği ticari kazanca, sıkıntı sonrasında hak ettiği berekete, çektiği zorlukların sonunda elde ettiği mevkiye işarettir.

Düşlerinizin analizleri konusunda merak edilenler

rüyada birinin öldürüldüğünü duymak
  • Rüya tabirleri kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya alemi, devasa ve soyut bir alemdir.
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker vardır. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, bilmediğimiz kişilerin adlarını bildirir.
  • Belirgin bir olay görülen rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada birinin öldürüldüğünü duymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.