Rüyada birinin saçının kesilmesi

Ömrüm E.(28) - Hatay sordu : "rüyada birinin saçının kesilmesi yorumlar mısınız? "

Rüyada birinin saçının kesilmesi, iyi uğraşlara, mutluluğa kavuşmaya, gönül ilişkilerinde muvaffakiyete, problemlerden uzak yaşayacağına, ulaşılan güce ermeye, sözüne bağlı olunacağına, iyi talihe, hayallerin gerçekleşeceğine, paranın verimli olmasına, hoşgörülü yaşlı insana, yakın zamanda alınacak hayırlı habere delalettir. Başka görüşlere göre de sevimsiz hale gelmeye, üzücü bir durumla yüzleşileceğine, sıkıntıya yaşama, eğitimsiz bir yabancıya, korktuğundan emin olmaya yorulur. Kimi zaman da rüya yorumcuları şöyle derler: Bu sıkıntılarının sonunda hak ettiği varlığa, zorluklara göğüs gererek kazandığı hünere, çektiği zorlukların meyvesini alarak hayalini kurduğu nimete, verdiği uğraşların sonunda kavuştuğu ticari kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada birinin saçının kesilmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizi ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada birinin saçının kesilmesi
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından türlü tanımlamalar yapılmıştır.
  • Gözümüzü açtıktan beş dk. sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini unuturuz.
  • Düş denilen olgu, uykuda yaşanan belirsiz durumlardır
  • Rüya yorumu ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Ortalama bir kişinin hayatının ortalama üçte birini, farklı bir tabirle tahmini yetmişbeş senelik bir yaşamın yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Aşırı ruhsal sorunları bulunan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğundan insana kendi fikir ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada birinin saçının kesilmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.