Rüyada birinin sana gül vermesi

Çezar R.(33) - Batman sordu : "Bu gece tuhaf bir rüya gördüm. rüyada birinin sana gül vermesi açıklayabilir misiniz? "

Rüyada birinin sana gül vermesi, sevince erişileceğine, faydalı uğraşlara, varlıklı akrabaya, büyük mevkiye çıkılacağına, aşk hayatında feraha, alın teriyle elde edilen paraya, mutluluğa kavuşmaya, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, yetenek sahibi bir kimseye, hatrı sayılır güç sahibi olmaya, kısa sürede duyulacak müjdeli havadise işarettir. Aynı zamanda yalancı bir düşmana, anlayışsız bir yöneticiye, rahatı yitirmeye, kötü huylu insan eliyle fenalık görmeye, ticari sıkıntıya işaret eder. Kimi ulemalar şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya verdiği uğraşların sonunda ulaştığı şerefe, uğraşarak hayalini kurduğu az olan kazancının artacağına, mağlubiyetten sonra kavuştuğu zenginliğe, uğraşarak istediği paraya işaret eder.

"Rüyada birinin sana gül vermesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamı hakkında merak edilenler

rüyada birinin sana gül vermesi
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da değerlendirilir
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından türlü açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüya Tabirleri yapan kişinin tüm eski yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüya yorumlarının mesaj verici olduğu kesinlikle göz önüne alınmalı, emarelere bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüya alemi, büyük ve soyut bir dünyadır.

Yasal Uyarı: "Rüyada birinin sana gül vermesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.