Rüyada birinin sana söz vermesi

Gülfidan Ş.(34) - Van sordu : "rüyada birinin sana söz vermesi yorumlar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada birinin sana söz vermesi, tez zamanda alınacak memnun edici değişimlere, tatlı dilli orta yaşlı yabancıya, rızkın temiz olmasına, birikmiş nimete, şana ermeye, aydınlık günlere, vefakar akrabaya, sevdikleriyle gülmeye, mutluluğa kavuşmaya, verilen sözün tutulacağına, sevince ermeye yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de fena huylu yabancı eliyle zarar görmeye, yoksulluğa, cimri bir kişiye, hoşnutsuz duruma düşmeye, hilekar bir yabancıya işaret eder. Farklı düşünen ulemalar şöyle tabir ederler ki: Bu sıkıntılarının sonunda kazandığı yüksek mertebeye, umudunu kestikten sonra hak edilen galibiyete, sıkıntı sonrasında beklediği müjdeye, uzun süren çabaların sonunda özlediği rahatlığa işaret eder.

"Rüyada birinin sana söz vermesi" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumları ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada birinin sana söz vermesi
  • Belirli bir olay görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • İleri derecede psikolojik sorunları bulunan kimseler haricinde her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya yorumlayanın maneviyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Yaklaşık gecede iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz sinemadan renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya tabirleri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler vb. pek çok parametre konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada birinin sana söz vermesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.