Rüyada birinin sana süt vermesi

Razek R.(40) - İstanbul sordu : "Gördüğüm hemen hemen tüm yorumlar sitenizde var ama rüyada birinin sana süt vermesi açıklayabilir misiniz? "

Rüyada birinin sana süt vermesi, kazançlı zamanlara, verilen sözün tutulacağına, imrenilen bir başarıya, sağlığını kazanmaya, duygusal hayatın yolunda olduğuna, sevecen yaşlı akrabaya, arzuların yerine geleceğine, toplum yaşamında feraha, temiz servete, dostlarla gülmeye, bol gelire yorulmaktadır. Bunlarla birlikte sıhhatin kötüleşeceğine, kötü huylu amir tarafından fenalık görmeye, kötülükten emin olunacağına, düşmanlık görülmesine, üzüntü verecek durumla yüzyüze gelineceğine işarettir. Bazı rüya yorumcuları şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya cefa çekerek istediği berekete, cefa çektikten sonra kavuştuğu servete, cefa çektikten sonra hak edilen servete, zahmetle ümit ettiği iyiliğe delalet eder.

"Rüyada birinin sana süt vermesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabir edilmesi ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada birinin sana süt vermesi
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli tanımlamalar yapılmıştır.
  • Yaklaşık bir kişinin ömrünün yaklaşık üçte birini, başka bir yorumla tahmini yetmişbeş senelik bir yaşamın 25 senesini uyuyarak tüketir.
  • Rüya yorumcusunun kati suretle rüyalarda görülenin yorumunu bilmesi icap eder.
  • Rüya denilen olgu, uykuda yaşanan garip durumlardır
  • Rüyalar kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini renksiz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Bazı zaman açık olarak kimi zaman da dolaylı olarak gelecekle ilgili haberler alınır.
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı aşamada ses ve duyguları tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada birinin sana süt vermesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.