Rüyada birinin selamını almak

Ülkühan G.(19) - İstanbul sordu : "rüyada birinin selamını almak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada birinin selamını almak, sorunlardan arınmış kalacağına, rahata, duygusal hayatın yolunda olduğuna, yüksek ticari kazançlara, vefakar arkadaşa, sevinmeye, kazançlı günlere, iyi işlere, yararlı uğraşlar yapacağına, güvenli kalmaya, imrenilen bir mutluluğa yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de yalancı bir insana, bencil bir insana, fenalığını saklayan yöneticiye, huzuru kaybetmeye, ticaret sebebiyle huzursuzluğa delalet eder. Farklı bir açıdan bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler: Görülen rüya zahmetle birlikte özlediği şana, zahmetle özlediği zafere, zorluklara göğüs gererek kavuştuğu temiz kazanca, çektiği zorlukların sonunda özlediği beceriye yorulur.

"Rüyada birinin selamını almak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabiri konusunda en sık sorulanlar

rüyada birinin selamını almak
  • Rüya tabirleri yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker vardır. Daha önce gitmediğimiz yerlerin, tanışmadığımız kimselerin isimlerini bildirir.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz sinemadan tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar hayatımızda karşılaştığımız ancak anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz ömrümüz sırasında binlerce surat gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız sima yeteneğine sahibiz.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüyalarda en sık yaşanılan olgulardan biri endişedir. Negatif hisler pozitif hislerden baskındır.
  • Yaklaşık olarak bir uyku süresinde bir iki saat civarı süreyle rüya görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada birinin selamını almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.