Rüyada birinin seni ağlatması

Selen U.(39) - İstanbul sordu : "rüyada birinin seni ağlatması açıklayabilir misiniz? "

Rüyada birinin seni ağlatması, güzel işlere, yakında alınacak iyi değişimlere, devlette makama çıkacağına, karlı atılım gerçekleştireceğine, gelirin kazançlı olmasına, varlıklı kadına, zenginliğe, güler yüzlü yaşlı tanıdığa, yetenekli bir insana, huzurlu yaşayacağına, faydalı uğraşlar gerçekleştireceğine delalet eder. Başka görüşlere göre de kederden sıyrılamamaya, parasal kayba, değer düşmesine, rahatı yitirmeye, bencil bir akrabaya işaret eder. Kimi rüya alimleri şöyle derler: Bu rüya zorluklara göğüs gererek hasret duyduğu yüksek mertebeye, zorlukların sonrasında hak edilen iyi bir geleceğe, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ulaştığı iyiliğe, yenilgiden sonra ümit ettiği iyi bir geleceğe işarettir.

"Rüyada birinin seni ağlatması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumlanması ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada birinin seni ağlatması
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, kesinlikle sonuç olarak rüya sahibinin ne derecede etkileneceğini irdelemeli, ruhsal sorunlara neden olabilecek değerlendirmelerden olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Rüya Tabirleri yapan kişinin tüm geçmiş yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Zihnimiz sıfırdan suratlar oluşturamaz. Rüyalarda görülen yüzler hayatımızda yüz yüze geldiğimiz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz ömrümüz sırasında binlerce yüz gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız yüz yeteneğine sahibiz.
  • Belirli bir olay barındıran rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya tabirleri konusunda acele edilmemelidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada birinin seni ağlatması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.