Rüyada birinin seni araması

Süleyman B.(23) - İzmir sordu : "rüyada birinin seni araması açıklar mısınız? "

Rüyada birinin seni araması, üne kavuşulacağına, mutluluğa, hoşgörülü orta yaşlı kişiye, isteklerin gerçekleşeceğine, karlı işler gerçekleştireceğine, rahatlığa, kendisini sevenlerle birlikte yaşamaya, iyi bir birlikteliğe, gelirin hayırlı olmasına, büyük kuvvete ermeye, işyerinde terfiye işaret eder. Aynı zamanda sıhhatin yitirileceğine, çözümü zor bir sorunla karşılaşılacağına, ferahının kaçacağına, zalim bir yabancıya, parasal zarara yorulur. Kimi rüya tabircileri şöyle tabir ederler ki: Bu rüya cefa çektikten sonra istediği yüksek mertebeye, uğraş vererek kazandığı beceriye, cefa çektikten sonra kazandığı sevince, meşakkatle kavuştuğu zenginliğe delalet eder.

"Rüyada birinin seni araması" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamı hakkında merak ettikleriniz

rüyada birinin seni araması
  • Rüya yorumcusu, mutlak suretle yorumdan rüya sahibinin nasıl etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel sorunlara yol açabilecek tabirlerden olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Rüya alemi, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Aşırı psikolojik sorunları bulunan insanlar dışında her birey rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Bazı zaman net olarak kimi zaman da kapalı şekilde gelecekte mesajlar alınır.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada birinin seni araması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.