Rüyada birinin seninle konuşmaması

Mesut C.(26) - Siirt sordu : "Evvelsi gece sorduğum rüyayı gördüm. rüyada birinin seninle konuşmaması açıklar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada birinin seninle konuşmaması, yağmura, taleplerin gerçekleşeceğine, verilen sözün tutulacağına, eşiyle birlikte gülmeye, elinden her iş gelen bir insana, paranın hayırlı olacağına, fakirlikten sıyrılmaya, sakin bir hayat sürdüreceğine, şöhrete sahip olmaya, temiz paraya, cömert memura yorulur. Bir diğer yoruma göre de yalancı düşmana, korkuya gerçekleşmesine, zulüm görülmesine, içinden çıkılması zor bir olayla yüzleşileceğine, iyi hali kaybetmeye işarettir. Farklı düşünen rüya uzmanları şöyle dediler ki: Bu rüya zorlukların ardından gözlediği az olan kazancının artacağına, zamanla ulaştığı şana, zorlukla birlikte elde ettiği daha iyi kazanca, uğraşarak ulaştığı daha sağlıklı bir hayata delalet eder.

Rüyanızın tabiri hakkında en çok merak edilenler

rüyada birinin seninle konuşmaması
  • Rüyalarda en çok yaşanılan olgulardan biri korkudur. Olumsuz hisler pozitif hislerden güçlüdür.
  • Yaklaşık bir gecede bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi icap eder.
  • Rüya denilen olgu, uyurken yaşanan garip hallerdir
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya tabirleri kati suretle iyiye yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada birinin seninle konuşmaması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.