Rüyada birinin size küsmesi

Ömer Ö.(20) - İstanbul sordu : "rüyada birinin size küsmesi yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada birinin size küsmesi, kazanılan mala, gönül ilişkisinin iyi olacağına, sevinmeye, sıkıntı çekmeden elde edilen mülke, getirili işlere, finansal yükü bulunan yabancıdan uzak durulacağına, sağlıklı bir ömre, verdiği sözü tutacağına, emniyetli yaşamaya, becerili bir kişiye, düşkünlükten feraha çıkmaya delalet eder. Kimi zaman da zora düşmeye, hilekar yabancıya, üzülmeye, maddi zorluğa, değer kaybetmeye yorulur. Kimi alimler şöyle dediler: Bu rüya sıkıntılarının sonunda beklediği toplu kazanca, meşakkatle kavuştuğu huzura, meşakkatle elde ettiği başarıya, zamanla gözlediği temiz rızka işaret eder.

"Rüyada birinin size küsmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumları ile alakalı merak edilenler

rüyada birinin size küsmesi
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler vb. bir çok nokta ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya yorumunun yol gösterici nitelikte olduğu kati suretle göz önünde bulundurulmalı, mesajlara dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya alemi, büyük ve soyut bir alemdir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, kesinlikle yorumdan rüyayı görenin hangi derecede etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel problemlere neden olacak değerlendirmelerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya tabiri yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada birinin size küsmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.