Rüyada birinin tacize uğradığını görmek

Cem A.(42) - İstanbul sordu : "rüyada birinin tacize uğradığını görmek yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada birinin tacize uğradığını görmek, şöhrete kavuşulacağına, faydalı uğraşlar yapacağına, bereketli zamanlara, arzuların gerçekleşeceğine, elinden her iş gelen bir kimseye, kazancın temiz olacağına, işte mertebeye gelineceğine, sıcakkanlı yaşlı insana, güvenli yaşamaya, ticari kazancı yüksek iş yapacağına, kısa sürede öğrenilecek müjdeli haber almaya işaret eder. Nadiren de kıymet yitirmeye, kederden sıyrılamamaya, sıkıntıya yaşama, kedere düşmeye, üzülmeye yorulmaktadır. Bir takım rüya ilminde önde gelenler şöyle derler ki: Bu rüya cefa ile birlikte kavuştuğu şerefe, ümitsizlikten sonra hak ettiği beceriye, başarısızlıktan sonra kazandığı servete, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ümit ettiği toplu kazanca yorulur.

"Rüyada birinin tacize uğradığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabiri ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada birinin tacize uğradığını görmek
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uyurken görülen garip durumlardır
  • Uyku, geçici ölüm gibi de değerlendirilir
  • Çok fazla ruhsal problemleri bulunan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya tabiri yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya yorumlarının rehber nitelikte olduğu mutlaka hesaba katılmalı, işaretlere dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini renksiz sinemadan tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Sonradan gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı aşamada dokunma ve maneviyatı hisseder.

Yasal Uyarı: "Rüyada birinin tacize uğradığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.