Rüyada birinin yanında yatmak

Yalçın C.(39) - Balıkesir sordu : "İyi günler, Açık ara yapılmış en kapsamlı rüya yorumları internet sitesi RüyadaNeGörmek.com. rüyada birinin yanında yatmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada birinin yanında yatmak, karlı girişim gerçekleştireceğine, sağlığını kazanmaya, problemlerden arınmış bir hayatı olacağına, kazancın temiz olacağına, ikili ilişkilerde mutluluğa, sevdikleriyle birlikte gülmeye, tez zamanda öğrenilecek memnun edici havadis öğrenmeye, vefakar çocuğa, huzur bulmaya, sevinmeye, ulaşılan kuvvete ermeye delalettir. Ender olarak da huzurunun bozulacağına, saklanansırların ortaya çıkacağına, hilekar bir amire, parasal probleme, sıhhatin bozulacağına işarettir. Bazı durumlarda da rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler ki: Bu rüya zorluklarla mücadele ederek kavuştuğu hünere, uzun bir bekleyişin sonunda düşlediği hünere, cefa ile birlikte elde ettiği ganimete, zorlukla beklediği ganimete yorulur.

"Rüyada birinin yanında yatmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabiri ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada birinin yanında yatmak
  • Rüyalar tabirleri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Beynimiz duyularımızın gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı aşamada ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüyaların yol gösterici olduğu kesinlikle değerlendirilmeli, göstergelere dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya yorumcusu, mutlak suretle yorumdan rüya sahibinin hangi derecede etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel sorunlara sebep olabilecek tabirlerden mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Tahminen bir kişinin hayatının ortalama 3te 1ini, farklı bir yorumla tahminen yetmişbeş yıllık bir yaşamın yirmibeş yılını uykuda tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada birinin yanında yatmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.